“Ранкова йога для дітей” Лорена Паджалунга

"Ранкова йога для дітей" Лорена ПаджалунгаНазва: Ранкова йога для дітей
Автор: Лорена Паджалунга
Рік видання 2019
Жанри: Виховання дітей
ISBN: 978-617-7579723
Фрагмент
 

Про книгу “Ранкова йога для дітей” Лорена Паджалунга

Ранкова йога-гра для дiточок, якi вiд самого ранку не знають, куди подiти свою невичерпну енергiю! Авторка книжки — засновниця Iталiйськоï асоцiацiï дитячоï йоги — пропонує комплекс вправ, який допоможе дiтям прокинутися й увiйти в новий день свiжими, сповненими сил i радостi життя, а також дивовижного внутрiшнього спокою й упевненостi в собi. Шiстнадцять простих поз-асан, покроково поясненi i проiлюстрованi — дiтям неодмiнно сподобається виконувати ïх разом iз казковими героями. Завдяки мудростi Давньоï Iндiï прокидатися зранку буде ще цiкавiше i веселiше!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Ранкова йога для дітей” Лорена Паджалунга на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Ранкова йога для дітей” Лорена Паджалунга

Ua-Ebook
Додати коментар