“Історія пива у коміксах” Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннелл

"Історія пива у коміксах" Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннеллНазва: Історія пива у коміксах
Автор: Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннелл
Рік видання 2016
Жанри: Кулінарія, Історія
ISBN: 978-617-7544-30-1
Фрагмент
 

Про книгу “Історія пива у коміксах” Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннелл

Ми його п’ємо. Ми його любимо. Але що ж насправді нам відомо про пиво? Воно з’явилося приблизно 7000 р. до н.е., стало однією з рушійних сил розвитку людства і, завдяки вибуху крафтової революції, досі відіграє провідну роль. В “Історії пива у коміксах”, першому графічному романі, присвяченому улюбленому напою, автори Джонатан Геннессі, Майк Сміт і художник Аарон МакКоннелл розкажуть вам усе від самого початку та познайомлять із головними героями, подіями й – так-так! – пивом, що визначало і багато в чому творило історію людства. Тут немає занудних історичних текстів – є лише майстерні ілюстрації МакКоннелла, що не обмежені одним стилем, а переходять від детальних імітацій зображень певної епохи до мультяшних діаграм та історичних карикатур, і також гідні цього оформлення місткі репліки Геннессі та Сміта на кожній сторінці. Ця приємна комбінація візуального й інформативного матеріалу однаково потішить як поціновувачів пива, так і любителів коміксів.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Історія пива у коміксах” Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннелл на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Історія пива у коміксах” Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннелл

Ua-Ebook
Додати коментар