«#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніка Набокова

«#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніка НабоковаНазва: #У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!
Автор: Ніка Набокова
Рік видання 2018
Жанри: Секс і сімейна психологія
Фрагмент
 

Про книгу «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніка Набокова

Пропонуємо до вашої уваги книгу Ніки Набокової «У ліжку з твоїм чоловіком. Замітки коханки. Дружинам читати обов’язково!» від видавництва “Book Chef”. Про книгу Любовний трикутник, у нього коханка, походи на ліво та інші теми з якими стикаються дуже багато сімейних пар, і зовсім не важливо в офіційному шлюбі вони чи цивільному. Ніка Набокова знає про цей аспект життя все, адже вона не хто інша як коханка. Вона чудово розуміє, що багато хто ненавидить жінок подібних до неї, деякі таких бояться, інші ж вважають за краще заперечувати сам факт її існування. Але не можна не погодиться з тим, що вона знає секрет того, як виживати в подібних трикутниках. У своїй книзі вона розповість читачам про любовні трикутники з глибинної психологічної точки зору. Ніяких соплів, жіночих скарг та стогонів, Винятково дієві методики здатні розхитати ваші норми та витягти вас із зони комфорту. Чому люди наважуються на зраду? Чого вам варто очікувати у подібній ситуації? Які дії вам слід вжити? Ніка Набокова допомогла вижити у складних стосунках тисячам людей, які звернулися до неї за допомогою та порадою. Її блог читають понад 300 000 людей. Вона не шукає м’яких формулювань, вона розповідає правду про виворот зради, яку вам не повідають у модних журнал і телешоу. Чому варто купити книгу «У ліжку з твоїм чоловіком. Замітки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Нікі Набокової? «#У постелі з твоїм чоловіком. Замітки коханки. Дружинам читати обов’язково!» – книга, яка розкриває психологічне підґрунтя любовних трикутників. Вона відповідає на питання, що виникають у подібній ситуації. Чому? Що робити? Як це пережити?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «#У ліжку з твоїм чоловіком. Нотатки коханки. Дружинам читати обов’язково!» Ніка Набокова на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар