“Він мене дістав. Вона мене дістала” Олена Блашкун

"Він мене дістав. Вона мене дістала" Олена БлашкунНазва: Він мене дістав. Вона мене дістала
Автор: Олена Блашкун
Рік видання 2021
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, Жіночі детективи
Читати книгу
 

Про книгу “Він мене дістав. Вона мене дістала” Олена Блашкун

Знадобилася лише хвилина, щоб Алекс зрозумів – наречена його брата той ще “фрукт”. Нахабна, самовпевнена й охоча до чужих грошей. Втім, що очікувати, якщо інших й не траплялося на шляху молодшого? Попри непорозуміння між ними, Алекс готовий взятися до справи й вивести блонду на чисту воду.

Серйозно? Ось цей пихатий півень і є братом її коханого? Ніці було важко повірити у це, адже більш несхожих братів вона ніколи й не зустрічала. Ну то біс із ним – вона не дасть себе залякати, нехай навіть і не сподівається!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Він мене дістав. Вона мене дістала” Олена Блашкун на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар