«Ребекка» Дафна дю Мор’є

«Ребекка» Дафна дю Мор’єНазва: Ребекка
Автор: Дафна дю Мор’є
Рік видання 1938
Жанри: Зарубіжні детективи, Гостросюжетні любовні романи, Трилери, Психологічний триллер
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Ребекка» Дафна дю Мор’є

Вона вийшла заміж за багатого англійського аристократа Максиміліана де Вінтера. Але тінь його колишньої дружини нависла над її життям. Нова місіс де Вінтер намагається догодити чоловікові, стати справжньою аристократкою та бути не менш чудовою, ніж Ребекка — її попередниця, яку, здавалося, усі любили. Ходять чутки, що вона трагічно загинула: потонула, вийшовши на яхті в море вночі під час негоди. Усе змінить бал, адже місіс де Вінтер за порадою економки вдягне костюм, у який колись була вбрана й Ребекка. Ця фатальна помилка розкриє таємницю смерті колишньої дружини Максиміліана… І докорінно змінить життя її наступниці.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ребекка» Дафна дю Мор’є на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ребекка» Дафна дю Мор’є


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Ребекка» Дафна дю Мор’є

Ua-Ebook
Додати коментар