«Немає виходу» Тейлор Адамс

«Немає виходу» Тейлор АдамсНазва: Немає виходу
Автор: Тейлор Адамс
Рік видання 2017
Жанри: Зарубіжні детективи, Сучасні детективи, Трилери, Психологічний триллер
ISBN: 978-617-12-6733-6
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Немає виходу» Тейлор Адамс

Через хуртовину, яка заблокувала шосе, Дарбі застрягла в цій віддаленій будівлі посеред Колорадських гір. Без стільникового зв’язку, з розрядженим телефоном. Хоча найгірше не це. А те, з ким вона опинилася тут. Четверо незнайомих мандрівників. Викрадена дитина, замкнена у фургоні одного з автомобілістів. Чиє обличчя бачила дівчинка, коли її заштовхували до автівки? Чиє ім’я вона промовляла, благаючи відпустити її? А може, імен було кілька?.. Дарбі не вдасться врятувати її самотужки. Але всі інші — під підозрою. І жодному не варто довіряти. Тому що кожен може виявитися не тим, ким здається…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Немає виходу» Тейлор Адамс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Немає виходу» Тейлор Адамс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Немає виходу» Тейлор Адамс

Ua-Ebook
Додати коментар