«Колекціонер» Джон Фаулз

«Колекціонер» Джон ФаулзНазва: Колекціонер
Автор: Джон Фаулз
Рік видання 1963
Жанри: Зарубіжні детективи, Трилери, Психологічний триллер
ISBN: 978-966-14-9952-1,978-966-14-9955-2,978-966-14-9257-7
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Колекціонер» Джон Фаулз

Фредерик Клеґґ – нічим не примітний банківський клерк. Єдина його пристрасть – метелики. Впіймати, посадити під скло, зберегти їхню красу, щоб милуватися в будь-який момент… Але якось він знаходить екземпляр, набагато цікавіший за метеликів…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Колекціонер» Джон Фаулз на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Колекціонер» Джон Фаулз

Разглагольствовать о том, что собираешься сделать, – все равно что хвастаться картинами, которых ты еще не написал. Это не просто дурной тон, это абсолютная утрата лица.

Всего три слова. Я люблю вас. Они прозвучали так безнадежно. Будто он сказал: «Я болен раком».

Он даже сказал, что любит меня. А я ответила, вы любите не меня, а свою любовь. Это не любовь, это эгоизм. Вы думаете вовсе не обо мне, а о том, что вы ко мне чувствуете.

Людей выдает не то, что они говорят, а как говорят.

Скачати безкоштовно книгу українською «Колекціонер» Джон Фаулз


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Колекціонер» Джон Фаулз

Ua-Ebook
Додати коментар