«Клуб убивств по четвергах» Річард Осман

«Клуб убивств по четвергах» Річард ОсманНазва: Клуб убивств по четвергах
Автор: Річард Осман
Рік видання 2020
Жанри: 👣 Зарубіжні детективи, 👣 Поліцейські детективи, 👣 Сучасні детективи
ISBN: 9786171292260
Фрагмент
 

Про книгу «Клуб убивств по четвергах» Річард Осман

Маленьке, віддалене від гамірних мегаполісів містечко Куперс-Чейз — затишне поселення для шанованих пенсіонерів. Ані турбот, ані негод, суцільна ідилія. Щочетверга четверо стареньких збираються в кімнаті для відпочинку, щоб… обговорити старі нерозкриті вбивства, звісна річ. Принаймні так було доти, доки одного з місцевих не знайшли мертвим — і тепер «Клуб убивств по четвергах» починає своє перше справжнє розслідування. Поважний вік не має шансів проти їхнього завзяття, адже час копирсатися в старих могилах та проливати світло на чужих демонів! І хоча ніхто з детективів-аматорів цього поки не підозрює, та що глибше вони копатимуть, то більше витягуватимуть на поверхню власних таємниць.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Клуб убивств по четвергах» Річард Осман на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Клуб убивств по четвергах» Річард Осман

Ua-Ebook
Додати коментар