«Червоний горобець» Джейсон Метьюз

«Червоний горобець» Джейсон МетьюзНазва: Червоний горобець
Автор: Джейсон Метьюз
Рік видання 2013
Жанри: Зарубіжні детективи, Шпигунські детективи, Трилери, Психологічний триллер, Військова справа, спецслужби
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Червоний горобець» Джейсон Метьюз

З трейлером до екранізації фільму ви можете ознайомитися нижче:
Домініка Єгорова – найцінніша з агентів російських спецслужб, випускниця школи горобців – особливого відділу контррозвідки. Вона – звабниця, яка використовує своє тіло для збору інформації та подальшого усунення іноземних дипломатів і шпигунів. Її майстерність по-справжньому легендарна. Нова ціль Домініки – молодий офіцер ЦРУ Натаніель Неш, відповідальний за проникнення американських “кротів” до російської розвідки. Та бездоганний план дає збій: між Домінікою та Нейтом спалахують почуття. І тієї ж миті немов полуда спадає з їхніх очей. Адже обоє здаються горобцями в клітці ницої системи шпигунських схем та інтриг вищого керівництва. Відтепер під загрозою опиняються не лише їхні кар’єри, а й безпека обох держав…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Червоний горобець» Джейсон Метьюз на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Червоний горобець» Джейсон Метьюз


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Червоний горобець» Джейсон Метьюз

Ua-Ebook
Додати коментар