«Червоний Дракон» Томас Гарріс

«Червоний Дракон» Томас ГаррісНазва: Червоний Дракон
Автор: Томас Гарріс
Рік видання Год
Жанри: Зарубіжні детективи, Сучасна зарубіжна література, Трилери
ISBN: 9786171251021
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Червоний Дракон» Томас Гарріс

Знайти вбивцю може тільки той, хто сам убивав… На вас чекає нова зустріч із кривавим убивцею Ганнібалом Лектером. Страшно?..

Легендарний убивця-канібал, моторошний Ганнібал Лектер, – за ґратами. У це важко повірити, але найнебезпечніший маніяк більше не становить загрози. Навпаки, він стає консультантом і союзником ФБР. З нудьги злочинець погоджується на пропозицію слідчих допомогти в розслідуванні справи серійного вбивці на прізвисько Червоний Дракон. Невже ФБР з’їхало з глузду, зважившись на таке рішення – співпрацювати з майже божевільним лікарем? Для Ганнібала, що має непересічний розум і є блискучим психіатром, це можливість погратися з Червоним Драконом, а для ФБР – остання надія вивести справу з глухого кута. Бо тільки той, хто мислить як убивця, відчуває криваві сліди, залишені іншим убивцею…

“«Червоний дракон» – саме той двигун, що змушує серце битися частіше. Страх заповнюватиме кожну клітинку вашого тіла”.
The New York Times

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Червоний Дракон» Томас Гарріс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Червоний Дракон» Томас Гарріс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Червоний Дракон» Томас Гарріс

Ua-Ebook
Додати коментар