«Аптекар» Стефені Маєр

«Аптекар» Стефені МаєрНазва: Аптекар
Автор: Стефені Маєр
Рік видання 2016
Жанри: 👣 Зарубіжні детективи, 👣 Сучасні детективи
ISBN: 978-617-12-4160-2,978-617-12-4161-9,978-617-12-3912-8
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Аптекар» Стефені Маєр

Колись вона була серед найнебезпечнішої зброї на службі уряду США, але про це мало хто знав. Вона — темний секрет, про який відомо лише обраним.

Тепер її послуги не потрібні і хтось хоче, щоб її знання були поховані разом з нею. Вони вже вбили єдину людину, якій вона довіряла і тепер йдуть по п’ятах до своєї мети.

Вона готова зустріти ворогів. Була готова …

«Аптекар» — бестселлер «The New York Times», який ознаменував повернення знаменитої авторки «Сутінкової саги» на прилавки книжкових магазинів! Це гостросюжетний роман, який буде дивувати читачів здібностями головної героїні та зловісною інтригою від першої до останньої сторінки.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Аптекар» Стефені Маєр на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Аптекар» Стефені Маєр


Скачати txt Скачати pdf Скачати rtf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Аптекар» Стефені Маєр

Ua-Ebook
Додати коментар