«В’язні зеленої дачі» Володимир Савович Лис

«В’язні зеленої дачі» Володимир Савович ЛисНазва: В’язні зеленої дачі
Автор: Володимир Савович Лис
Рік видання 2019
Жанри: Сучасні детективи, Трилери, Сучасна українська література
ISBN: 978-617-12-6614-8, 978-617-12-5876-1, 978-617-12-6613-1, 978-617-12-6612-4
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «В’язні зеленої дачі» Володимир Савович Лис

Як же не хотілося молодому економістові Юрку їхати в той незнайомий Вербівськ! Та хіба можна відмовити самому Іванові Банчуку, першому секретареві тамтешнього райкому партії? Ще й це дивне попередження від незнайомки… Чому вона сказала, що там він потрапить до жорстокої банди? Пророцтво справдиться через роки, в незалежній Україні, коли вже солідний бізнесмен Юрій отримає анонімного листа із вимогою відновити сумнозвісну зелену дачу. Чоловік іще не здогадується, що невдовзі він, той-таки Банчук і лікарка Таїса, яка попереджала про небезпеку, перетворяться на в’язнів цього будинку. Бо у долі свої розрахунки і рахунки, за якими треба платити…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «В’язні зеленої дачі» Володимир Савович Лис на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «В’язні зеленої дачі» Володимир Савович Лис


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «В’язні зеленої дачі» Володимир Савович Лис

Ua-Ebook
Додати коментар