«Солодка пісня» Лейла Слімані

«Солодка пісня» Лейла СліманіНазва: Солодка пісня
Автор: Лейла Слімані
Рік видання 2016
Жанри: Сучасні детективи, Зарубіжні детективи, Трилери
ISBN: 978-617-12-3722-3, 978-617-12-4057-5, 978-617-12-4056-8, 978-617-12-4055-1
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Солодка пісня» Лейла Слімані

Лейла Слімані — популярна французька письменниця з марокканським корінням, авторка скандального роману «В саду огра». Друга книга Лейли «Солодка пісня» принесла їй у 2016 році Гонкурівську премію — найпрестижнішу літературну нагороду Франції.

Поль і Міріам живуть у красивому будинку на вулиці д’Отвіль, що в десятому окрузі Парижа. У них двоє чудових дітей — Міла та Адам. Щаслива родина не знає фінансових труднощів, але Міріам, юрист за фахом, відчуває, що їй дуже не вистачає роботи: домашня рутина затягує жінку в незадоволеність собою. Подружжя шукає няню для своїх малюків. І, після кількох невдалих спроб, знаходить ідеальну Луїзу, яка, здається, чудово дає раду Мілі та Адаму. Луїза стає частиною їхньої сім’ї, вона полюбила цих дітей, інколи їй здається, що це — її життя, і вона боїться втратити його… Одного дня Міріам, повернувшись з роботи, застає вдома жахливу картину: її діти мертві…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Солодка пісня» Лейла Слімані на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Солодка пісня» Лейла Слімані


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Солодка пісня» Лейла Слімані

Ua-Ebook
Додати коментар