«Крижана принцеса» Камілла Лекберґ

«Крижана принцеса» Камілла ЛекберґНазва: Крижана принцеса
Автор: Камілла Лекберґ
Рік видання 2004
Жанри: 👣 Сучасні детективи
ISBN: 978-617-12-5513-5, 978-617-12-5128-1, 978-617-12-5511-1, 978-617-12-5512-8
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Крижана принцеса» Камілла Лекберґ

У Ф’єлльбацці споконвіку панували спокій і злагода. Таким майже ідеальним було рідне містечко молодої письменниці Еріки Фалк. Та одного разу тихе й розмірене життя Ф’єлльбакки зруйнувала моторошна подія: за загадкових обставин загинула подруга дитинства Еріки. Красуню Алекс знайшли з перерізаними венами у ванній. Від морозяного зимового повітря тіло дівчини перетворилося на кригу. Висновок поліції – самогубство. Але Еріка не вірить у це. Разом з місцевим детективом Патриком Еріка розпочинає власне таємне розслідування смерті «крижаної принцеси». Чи вдасться їм пробити тверду кригу старих сімейних секретів, головоломок і брехні, які міцно скували похмуре містечко Ф’єлльбакку?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Крижана принцеса» Камілла Лекберґ на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Крижана принцеса» Камілла Лекберґ


Скачати txt Скачати pdf Скачати fb2 Скачати rtf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Крижана принцеса» Камілла Лекберґ

Ua-Ebook
Додати коментар