«І прибуде суддя» Володимир Савович Лис

«І прибуде суддя» Володимир Савович ЛисНазва: І прибуде суддя
Автор: Володимир Савович Лис
Рік видання 2018
Жанри: Сучасні детективи, Трилери, Поліцейські детективи
ISBN: 978-617-12-5293-6, 978-617-12-5294-3, 978-617-12-4674-4
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «І прибуде суддя» Володимир Савович Лис

Знайомство зі Старою Вишнею в молодого випускника юрфаку Георгія виявилося моторошним. На його руках померла провідниця потяга Людмила. Незабаром знаходять задушеною дівчину Нілу. Георгій відчуває: в Старій Вишні коїться щось дивне й жахливе. Останньою краплею стає раптове самогубство судді, після чого містечко поринає в темну круговерть. Але прибуває новий суддя. Ним стає сам Георгій. Він одержимий майже маніакальною жагою справедливості, бажанням нещадно карати винних та нарешті розплутати цю темну історію. Однак чи має право виносити вирок той, хто сам мусить бути покараний? Адже він знає, що також винен…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «І прибуде суддя» Володимир Савович Лис на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «І прибуде суддя» Володимир Савович Лис


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «І прибуде суддя» Володимир Савович Лис

Ua-Ebook
Додати коментар