«Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен

«Клуб «Мефісто»» Тесс ҐеррітсенНазва: Клуб «Мефісто»
Автор: Тесс Ґеррітсен
Рік видання 2021
Жанри: Поліцейські детективи, Трилери, Сучасні детективи, Зарубіжні детективи
ISBN: 9786171289550
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен

Це Різдво мало стати дивом. А перетворилося на кошмар. На очах Джейн Ріццолі руйнується багаторічний шлюб її батьків, а подруга Мора зізнається у гріховних стосунках зі священником. Одне за одним відбуваються моторошні вбивства, схожі на ритуальні жертвоприношення. Шокована детектив Ріццолі починає свою звичну роботу: пошук убивці. Розслідування виводить Джейн на таємничий фонд «Мефісто», члени якого переконані: ці вбивства — справа рук демона, що ходить поміж людей. Що в їхніх словах правда, а що — вигадка? Що приховує директор фонду, Ентоні Сансоне? І чи справді його організація прагне допомогти, чи лишень зводить поліцію на манівці? Запитань так багато. А тим часом убивця вже готовий завдати нового удару…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен

Ua-Ebook
Додати коментар