«Містер Мерседес» Стівен Кінг

«Містер Мерседес» Стівен КінгНазва: Містер Мерседес
Автор: Стівен Кінг
Рік видання 2014
Жанри: Зарубіжні детективи, Поліцейські детективи, Трилери
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Містер Мерседес» Стівен Кінг

Полісмен Білл Ходжес вийшов на пенсію, але спогади про нерозкритий злочин не дають йому спокою. І одного дня він отримує листа від незнайомця. Це послання саме того злочинця, який, викравши мерседес, кілька місяців тому вбив і покалічив десятки людей. Тоді Ходжес не зміг вийти на його слід. Ця справа так і залишилася нерозкритою, і докори сумління не давали йому спати. А тепер убивця пише, що наступного разу жертв буде більше. Набагато більше! Білл, забувши про заслужений відпочинок, спокій і безпеку, повертається на роботу. Може, саме цього і домагався злочинець? Але навіщо?…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Містер Мерседес» Стівен Кінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Містер Мерседес» Стівен Кінг


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Містер Мерседес» Стівен Кінг

Ua-Ebook
Додати коментар