«Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

«Тринадцята казка» Діана СеттерфілдНазва: Тринадцята казка
Автор: Діана Сеттерфілд
Рік видання 2006
Жанри: Трилери
ISBN: 978-617-12-2224-3, 978-617-12-1529-0, 978-0-7528-8167-6, 9786171222236
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

Знаменита письменниця Віда Вінтер, а, точніше, жінка, що скривалася під цим псевдонімом, довгі роки залишалася загадкою для своїх шанувальників. Жодного достовірного факту біографії, жодного слова правди у численних інтерв’ю, жодного пояснення, чому у її найзнаменитішій книзі «Тринадцять казок» лише дванадцять розділів… Яким же було здивування скромної власниці букіністичної крамниці Маргарет Лі, коли іменита письменниця запропонувала їй написати свою біографію! Затишна бібліотека та старовинний маєток Енджелфілд, де таємниці за кожними дверима — Маргарет наче повернулася до дому, який колись залишила. Може тому, що у неї, як і у Віди Вінтер, була сестра-близнючка, трагічно втрачена? Крок за кроком, блукаючи лабіринтом старих родинних драм, загадкових зникнень та патологічної любові до свого другого «я», Маргарет наблизиться до фіналу останньої казки, щоб стати однією з її героїнь…

Діана Сеттерфілд — англійська письменниця, чий дебютний роман «Тринадцята казка» 2006 року став літературною сенсацією у Великій Британії та Америці та змусив критиків оголосити про народження «нової Шарлотти Бронте».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

There is something about words. In expert hands, manipulated deftly, they take you prisoner. Wind themselves around your limbs like spider silk, and when you are so enthralled you cannot move, they pierce your skin, enter your blood, numb your thoughts. Inside you they work their magic.

No old house is without its stories; no old house is without its ghosts.

One needs no particular talent to be polite. On the contrary, being nice is what’s left when you’ve failed at everything else. People with ambitiin don’t give a damn what other people think about them.

One gets so used to one’s own horrors, one forgets how they must seem to other people.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

Ua-Ebook
Додати коментар