«Жінка у вікні» Е. Дж. Фінн

«Жінка у вікні» Е. Дж. ФіннНазва: Жінка у вікні
Автор: Е. Дж. Фінн
Рік видання 2018
Жанри: Зарубіжні детективи, Сучасні детективи, Трилери, Психологічний триллер
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Жінка у вікні» Е. Дж. Фінн

Анна Фокс самотньо живе у своїй квартирі в Нью-Йорку. Чоловік Ед та донька Олівія трагічно загинули. Це надломило психіку жінки, вона почала шукати забуття в алкоголі та самотності. Мешкаючи осібно, Анна виявляє цікавість до сусідів. Здається, їхнє життя теж не таке просте, як здається. Але одного дня Анна помічає, що й за нею хтось стежить. Більш того, цей хтось проник до її будинку, до її віртуального життя… Чи це все — її хвора уява? Тепер вона намагається зрозуміти, де реальність, а де — фантазія чи галюцинація, а також хто прагне довести її до божевілля. Бо іноді все не є таким, яким видається…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Жінка у вікні» Е. Дж. Фінн на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Жінка у вікні» Е. Дж. Фінн


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Жінка у вікні» Е. Дж. Фінн

Ua-Ebook
Додати коментар