«Таємна історія» Донна Тартт

«Таємна історія» Донна ТарттНазва: Таємна історія
Автор: Донна Тартт
Рік видання 1992
Жанри: Зарубіжні детективи, Трилери, Психологічний триллер
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Таємна історія» Донна Тартт

Приватний коледж у Новій Англії – місце для привілейованих молодих людей. Імен туди потрапляє дев’ятнадцятирічний Річард Пейпен щоб вивчати античність.

Річард не зовсім відповідає місцевому колективу, який приїхав з Каліфорнії, у нього не було за плечима впливових і заможних батьків або вражаючих особистих досягнень. Попри це він знаходить собі компанію.

Так їх стало п’ятеро — юних, розумних і розкутих друзів, що неймовірно захоплені Стародавньою Грецією і уявляють себе провідникам цієї культури в сучасність. Але, як і велику епоху античності, їх дружбу було засуджено завершитися.
Завершитися смертю одного з них…

“Таємна історія” – міжнародний бестселер від лауреата Пулітцерівської премії 2014 року, який приніс письменниці світову славу.

Це роман у найкращих традиціях давньогрецьких трагедій. Сторінка за сторінкою він розкриває характер персонажів, їхні потаємні мрії та темні таємниці. Так сповідь головного героя стає захоплюючим психологічним трилером.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Таємна історія» Донна Тартт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стів Скотт


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Таємна історія» Донна Тартт

Ua-Ebook
Додати коментар