«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф СазерлендНазва: Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час
Автор: Джефф Сазерленд
Рік видання 2014
Жанри: Про бізнес популярно, Просто про бізнес, Управління, підбір персоналу
ISBN: 978-617-12-2352-3, 9786171223530
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

У надшвидкому та гіперконкурентному світі ХХІ століття немає місця для марнування — часу, зусиль, ресурсів. Та навіть якщо ви зробите те, що планували, коли планували та вкладетеся в бюджет, може виявитися, що клієнт уже потребує чогось іншого. Адже умови змінюються з небаченою раніше швидкістю… Унікальна методика Scrum руйнує стереотипи старої методики управління проектами. Її основа — команда, що має надзвичайне почуття мети, самоорганізовується та самоуправляється, а навички її учасників підсилюють одна одну навіть без зусиль з їхнього боку. І, якщо, зробивши крок у нову еру під назвою Scrum, ви не зробили вдвічі більше за половину часу, вам потрібно лише ще раз уважно перечитати цю книгу!

Проста, як і все геніальне, ідея Scrum народилася у колишнього воєнного льотчика Джеффа Сазерленда — технічного директора компанії, що створювала першу в Америці мережу онлайн-банкоматів. Коли всі терміни здачі проекту були прострочені, бюджет майже вичерпаний, а програма не працювала, він зрозумів: у світі нових технологій старі методи організації праці вже не діють. Винайдений ним ступінчастий процес розробки проекту, що згуртовує команду навколо Scrum-майстра, дозволив підвищити ефективність праці у три, п’ять, десять разів! Стратегія Scrum застосовується в розробці програм для баз даних ФБР і під час підготовки космічних польотів, кадетами у Вест-Пойнті та бригадами ремонтників, відкриваючи нову епоху методів управління та контролю.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

Ua-Ebook
Додати коментар