«Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс Восс

«Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс ВоссНазва: Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів
Автор: Тел Рез, Кріс Восс
Рік видання 2019
Жанри: Про бізнес популярно
ISBN: 978-617-7682-22-5
Фрагмент

Про книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс Восс

Кріс Восс – колишній міжнародний переговорник ФБР, який займався звільненням заручників. У своїй книжці, написаній у співавторстві з Талом Резом, він пропонує практичний підхід до ведення важливих переговорів, де ставки дуже високі. Восс описує навички, які допомагали йому та його колегам вести переговори, результатом яких ставав порятунок життя. Він описує дев’ять тактик і стратегій, які можна застосовувати будь-де: і на переговорах ради директорів, і в особистому житті.

Кріс Восс – колишній співробітник ФБР. Викладав у Гарвардському університеті, бізнес-школах Массачусетського технологічного університету та університету Південної Кароліни.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс Восс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс Восс

Ua-Ebook
Додати коментар