«Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива» Ден Сенор, Сол Сінгер

«Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива» Ден Сенор, Сол СінгерНазва: Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива
Автор: Ден Сенор, Сол Сінгер
Рік видання 2016
Жанри: 💰 Про бізнес популярно, 💰 Історії успіху
ISBN: 978-966-97633-0-3
Фрагмент

Про книгу «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива» Ден Сенор, Сол Сінгер

Ізраїль – маленька країна, яка майже не має переваг на географічній і економічній мапі світу. Їй лише 60 років, населення – 7,1 млн людей, немає суттєвих корисних копалин, а довкола – хаос Близького Сходу. І тим не менше, саме ця маленька країна за короткий проміжок часу стає однією з передових держав світу. У чому секрет такого перевтілення? Це заслуга особливостей національного характеру, загартованого історією духу, розуму чи просто збіг обставин? На ці питання дає відповідь американський інвестор Ден Сенор книгою «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива». Довгоочікуване україномовне видання світового бестселера – перша книга видавництва Yakaboo Publishing.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива» Ден Сенор, Сол Сінгер на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива» Ден Сенор, Сол Сінгер

Ua-Ebook
Додати коментар