«Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шей

«Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні ШейНазва: Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії
Автор: Тоні Шей
Рік видання 2016
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Про бізнес популярно, Управління, підбір персоналу, Керування бізнесом
ISBN: 978-617-679-255-0
Фрагмент
 

Про книгу «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шей

Вдалий бізнес неможливо створити без ризику. І такий ризик цілком виправданий і потрібний, коли йдеться не лише про прибуток, а й про взаємини між людьми.

«Доставка щастя» — це книжка про великі гроші, дружбу і справжню любов до людей; коли родиною є не тільки родичі, а також працівники, клієнти і навіть конкуренти. Це книжка про вміння кожної миті наповнювати своє життя змістом, вносити елемент інтриги задля власного щастя і щастя людей, які знаходяться навколо тебе; викладатися на повну в усьому — як у дрібницях (таких як вчасна доставка замовлення), так і в підкоренні гірських вершин.

У цьому виданні Шей розповідає про свої перші спроби у бізнесі, про те як йому вдалося здобути прибуток завдяки творчому підходу та кмітливості, дає поради підприємцям-початківцям. Деякі сюжети оповідають про його пригод у бізнесі, в інших автор ділиться історіями юності, коли йому не хотілося робити те, що від нього очікували дорослі.

Автору цього видання, Тоні Шею пощастило створити спільноту однодумців, справжніх друзів і любителів своєї справи, людей, які, «доставляють щастя» іншим і водночас роблять щасливими одне одного.

Тоні Шей – геніальний підприємець, головний директор однієї з найбільш відомих інтернет-компаній Zappos, яка стартувала з нуля і на початку компанія зазнавала труднощів (відсутність складу, потреба залучати клієнтів незвичним обслуговуванням), проте у 2001 році річний прибуток компанії досяг майже 9 мільйонів, а ще через 8 років компанію викупив Amazon за 1,2 мільярди.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шей на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шей

Ua-Ebook
Додати коментар