«Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінк, Лейф Бабін

«Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінк, Лейф БабінНазва: Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків
Автор: Джоко Віллінк, Лейф Бабін
Рік видання 2020
Жанри: Менеджмент і кадри, Керування бізнесом, Особиста ефективність
ISBN: 978-617-7820-24-5
Фрагмент

Про книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінк, Лейф Бабін

«Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від «морських котиків» — бестселер про принципи лідерства в умовах непередбачуваних змін.

Автори книжки — колишні американські військові Джоко Віллінк і Лейф Бебін, чий досвід допоміг людям по всьому світу навчитись керувати компаніями, отримати підвищення, обійняти кращу посаду і досягти поставлених цілей. Вони доводять, що принципи, завдяки яким «морські котики» перемагали в бою, можна застосувати і в роботі.

Автори пояснюють основні принципи успішного керування компанією, як-от: дисципліна, визначення пріоритетів та ефективне планування вдалих стратегій. Окрім порад із лідерства, автори також діляться власним досвідом керування командою та подолання стресових ситуацій.

Військове лідерство вимагає формування різноманітних команд для виконання надзвичайно складних місій і досягнення стратегічних цілей. Це безпосередньо корелює з діяльністю будь-якої компанії або організації. Принципи ефективних бойових лідерів можуть бути легко застосовані у світі бізнесу.

Книжка стала бестселером за версією The New York Times. Джоко Віллінк і Лейф Бебін, повернувшись зі служби, заснували власний консультаційний центр і проводять тренінги з керівниками.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінк, Лейф Бабін на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінк, Лейф Бабін

Ua-Ebook
Додати коментар