«Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден

«Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ БарденНазва: Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати
Автор: Філ Барден
Рік видання 2013
Жанри: Залучення клієнтів, Маркетинг, PR, реклама
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден

Що відбувається в мозку людини, коли вона обирає товар? Які «секретні коди» продуктів, послуг і брендів впливають на її рішення? І чи можна називати рішенням процес, що триває протягом частки секунди? Пізнавальна й практична книжка дасть уявлення про те, як застосовувати на практиці передові наукові знання з нейроекономіки та психології: обирати слова, що опишуть страву в меню, колір пакування, товарне сусідство, інтер’єр кав’ярні або дизайн пляшки для питної води.

Маркетологи, фахівці з реклами, дизайнери, представники ЗМІ й роздрібні торговці знайдуть у цьому дослідженні перевірені методи поліпшення продажів товарів та послуг для повсякденної роботи. Якщо ж ви споживач і не бажаєте, щоб вами маніпулювали, вражаючі секрети науки успішних продажів навчать вимикати свій «автопілот» і переходити на «ручне керування» перед строкатою вітриною!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати» Філ Барден Стів Скотт

Ua-Ebook
Додати коментар