Аудіокнига «Земля Загублених, або Маленькі страшні» Катерина Калитко

Аудіокнига «Земля Загублених, або Маленькі страшні» Катерина КалиткоНазва: Земля Загублених, або Маленькі страшні
Автор: Катерина Калитко
Жанри: 🇺🇦 Сучасна українська література
Тривалість: 08:14:18
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Земля Загублених, або Маленькі страшні» Катерина Калитко

Земля Загублених щодня дрейфує морями альтернативної географії строго паралельно із нашою щоденною, звичною географією. Земля Загублених виникла для того, щоб надто інші люди, витіснені з «нормального» світу, мали куди піти. Виросла з потреби в укритті та оперті. Вона перероджується і розростається щоразу, коли черговий інакший переживає свою відкинутість, і тому постійно оточена водою, як ембріон. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу – так чи інакше родичі, так чи інакше повторюють долі одне одного. Ця книжка в ритмі дихання – про них. Кожна історія – як міст через воду, щоб пройти і навчитися дихати в унісон з іншими.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати аудіокнигу «Земля Загублених, або Маленькі страшні» Катерина Калитко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно аудіокнигу українською «Земля Загублених, або Маленькі страшні» Катерина Калитко

Ua-Ebook
Додати коментар