Аудіокнига «Пів’яблука» Галина Вдовиченко

Аудіокнига «Пів’яблука» Галина ВдовиченкоНазва: Пів’яблука
Автор: Галина Вдовиченко
Жанри: 🇺🇦 Українська фантастика
Тривалість: 06:25:49
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Пів’яблука» Галина Вдовиченко

Аудіокнига “Пів’яблука” Галини Вдовиченко — це захоплюючий роман, який змушує задуматись над питанням щастя та непередбачуваними поворотами долі. Чи ми коли-небудь задумувались, що насправді потрібно для щастя? І чи ми впевнені на всі 100 в тому, що здійснення наших мрій не стане несподіванкою, як для чотирьох героїнь цього роману?

“Пів’яблука” розповідає історію чотирьох жінок, які, здавалося б, мають все, що потрібно для щастя: кар’єру, коханого чоловіка, родину. Але чи дійсно це приносить їм справжнє задоволення? Чи знають вони себе настільки добре, щоб бути впевненими у своїх бажаннях і мріях?

Аудіокнига “Пів’яблука” перенесе вас у світ емоцій, пошуку себе і відкриття нових горизонтів. Ви будете переживати разом з героїнями їхні радощі та розчарування, радіти їх перемогам та переживати поразкам. Ви будете прокладати шлях разом з ними до розуміння себе і своїх справжніх мрій.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати аудіокнигу «Пів’яблука» Галина Вдовиченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно аудіокнигу українською «Пів’яблука» Галина Вдовиченко

Ua-Ebook
Додати коментар