Аудіокнига «Морт» Террі Пратчетт

Аудіокнига «Морт» Террі ПратчеттНазва: Морт
Автор: Террі Пратчетт
Рік видання 2021
Жанри: 🧚🏻‍♀️ Гумористичне фентезі
Тривалість: 9 год 58 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Морт» Террі Пратчетт

“Мор, або Життя та пригоди Смерті” – це другий роман з серії книг про Дискосвіт Террі Пратчетта, який вперше був опублікований в 1987 році. У цьому романі автор знову здивував своїх читачів непередбачуваністю та оригінальністю, адже в ньому головним героєм є сама Смерть, але чоловічого роду.

Смерть – це не лише невід’ємна складова життя на Дискосвіті, але й проста, яскрава та цікава персона, яку Пратчетт описує у своєму романі. У своєму непростому ділі Смерть виявляється невтомним, однак на його шляху з’являється юний Морт, який здебільшого не знаходив застосування в своєму рідному селі, але мріяв стати чарівником. Смерть звертає увагу на Морта та приймає його на учня, який має допомагати з важливим завданням – забирати душі померлих. Але Морт не є звичайним учнем, його серце наповнене співчуттям та романтичними мріями, які ставлять під загрозу саме існування Дискосвіту.

Історія роману розгортається дуже швидко, і читач не може не зануритися у світ фентезі, який Террі Пратчетт створив. На шляху головних героїв чекає безліч пригод, в які досить часто втручається Смерть, який намагається навчити Морта своєму ремеслу. Історія складна та забавна, а стиль написання допомагає розслабитися та насолодитися гумором та іронією.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Морт» Террі Пратчетт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Морт» Террі Пратчетт

Ua-Ebook
Додати коментар