Аудіокнига «21 урок для 21 століття» Ювал Ной Харарі

Аудіокнига «21 урок для 21 століття» Ювал Ной ХараріНазва: 21 урок для 21 століття
Автор: Ювал Ной Харарі
Рік видання 2018
Жанри: 📒 Сучасна зарубіжна література
Тривалість: 12 год 47 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «21 урок для 21 століття» Ювал Ной Харарі

Юваль Ной Харарі – мислитель, історик і науковець, який в своїх книжках ставить глобальні запитання і аналізує проблеми нашого часу. Три його книги – “Sapiens: Коротка історія людства”, “Homo Deus: Коротка історія майбутнього” і “21 урок для XXI століття” – стали бестселерами і перекладені десятками мовами.

У книзі “21 урок для XXI століття” автор пропонує свій погляд на сучасні проблеми людства і питання, які викликають найбільше обурення і суперечності. Автор розглядає такі питання як зміна клімату, технології, націоналізм, імміграція, політика, тероризм та інші. Кожен розділ книги – це окремий урок, в якому автор аналізує різноманітні аспекти проблем, які ставляться перед суспільством сьогодні.

У книзі “Sapiens: Коротка історія людства” Харарі описує розвиток людства від моменту виникнення перших людей до сьогодення. Він використовує в своїй роботі багато джерел і наукових теорій, щоб висвітлити еволюцію людської цивілізації, її культурні, релігійні та економічні аспекти, а також взаємодію з природою.

У “Homo Deus: Коротка історія майбутнього” автор звертається до питання про те, як людство зможе впоратися зі своїм майбутнім, в якому технології займуть все більш важливе місце, інтелектуальні системи стануть більш розвиненими, а людина може перетворитися на божество.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати аудіокнигу «21 урок для 21 століття» Ювал Ной Харарі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно аудіокнигу українською «21 урок для 21 століття» Ювал Ной Харарі

Ua-Ebook
Додати коментар